DZIAŁO SIĘ

Dodane: 29 dni temu
Teatr na jesienną chandrę

Teatr na jesienną chandrę Śmieszny i wzruszający spektakl

więcej

Odsłon: 58 | Komentarzy: 0
Dodane: 38 dni temu
Splecione losy

Splecione losyDuża epicka opowieść, dobrze zagrana i starannie dopracowana wizualnie. Pełnokrwiste postacie na pierwszym i drugim planie. Emocje skrywane za konwenansem. Piękne detale. Uczta dla smakoszy kina.

więcej

Odsłon: 66 | Komentarzy: 0
Dodane: 39 dni temu
Szkoła uczuć

Szkoła uczuć Film śmiało można zaliczyć do lektur obowiązkowych dla miłośników twórczości Marka Koterskiego i wszystkich pozostałych kinomanów.

więcej

Odsłon: 113 | Komentarzy: 0My


 
 
 
Jest nas półtora tysiąca. Dziennikarze warszawscy i mazowieccy - mamy różne życiorysy, poglądy, pasje, ale kwestia misji twórczego dziennikarstwa jest bliska nam wszystkim.
Stowarzyszenie pozostaje najważniejszą organizacją twórczą naszego środowiska. Warto ją pielęgnować, wzmacniać i wraz z nią prostować i doskonalić rzeczywistość profesjonalnego dziennikarstwa, wyrwać środowisko z marazmu, wzmacniać nasz wspólny głos w ważnych dla dziennikarzy i społeczeństwa demokratycznego sprawach.
Wierzymy, że wolna wymiana informacji i opinii, służba prawdzie i ludziom potrafią zmieniać rzeczywistość. Jako Oddział Warszawski Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, mamy własną osobowość prawną i władze. Organizujemy się w ważnych dla całego środowiska dziennikarskiego i dla społeczeństwa obywatelskiego sprawach w zespoły, kluby, koła. Debatujemy, wypracowujemy stanowiska i opinie, przekonujemy i pomagamy, promujemy dobre wzorce, piętnujemy zagrożenia dla twórczego dziennikarstwa i dla otwartego społeczeństwa. Obrazem, dźwiękiem i słowem służymy ludziom. I mamy z tego mnóstwo zawodowej frajdy. Po tym nas poznasz.


Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers