DZIAŁO SIĘ

Dodane: w poniedziałek rano
Teatr bawi i leczy

Teatr bawi i leczy„Cudowna terapia” Daniela Glattauera to tytuł przewrotny, bo nie terapia jest cudowna, tylko uczucia, które bohaterowie odkrywają na nowo. I to nie jest jedyne odkrycie, które można zrobić wybierając się na ten mądry spektakl.

więcej

Odsłon: 84 | Komentarzy: 0
Dodane: tydzień temu
Śladem naszych publikacji

Prokuratura Rejonowa Poznań Stare Miasto wszczęła śledztwo w sprawie próby podpalenia mieszkania redaktora Krzysztofa M. Kaźmierczaka.

więcej

Odsłon: 16 | Komentarzy: 0
Dodane: 11 dni temu
Prawa autorskie dla dziennikarzy i wydawców

Parlament Europejski przegłosował projekt dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym, co oznacza, że zostały przyznane wydawcom i dziennikarzom prawa pokrewne, jakie dzisiaj mają producenci filmów, muzyki, nadawcy.

więcej

Odsłon: 34 | Komentarzy: 0
Dodane: 20 dni temu
Konstruktor nowej EuropyMy


 
 
 
Jest nas półtora tysiąca. Dziennikarze warszawscy i mazowieccy - mamy różne życiorysy, poglądy, pasje, ale kwestia misji twórczego dziennikarstwa jest bliska nam wszystkim.
Stowarzyszenie pozostaje najważniejszą organizacją twórczą naszego środowiska. Warto ją pielęgnować, wzmacniać i wraz z nią prostować i doskonalić rzeczywistość profesjonalnego dziennikarstwa, wyrwać środowisko z marazmu, wzmacniać nasz wspólny głos w ważnych dla dziennikarzy i społeczeństwa demokratycznego sprawach.
Wierzymy, że wolna wymiana informacji i opinii, służba prawdzie i ludziom potrafią zmieniać rzeczywistość. Jako Oddział Warszawski Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, mamy własną osobowość prawną i władze. Organizujemy się w ważnych dla całego środowiska dziennikarskiego i dla społeczeństwa obywatelskiego sprawach w zespoły, kluby, koła. Debatujemy, wypracowujemy stanowiska i opinie, przekonujemy i pomagamy, promujemy dobre wzorce, piętnujemy zagrożenia dla twórczego dziennikarstwa i dla otwartego społeczeństwa. Obrazem, dźwiękiem i słowem służymy ludziom. I mamy z tego mnóstwo zawodowej frajdy. Po tym nas poznasz.


Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers