DZIAŁO SIĘ

Dodane: dwa tygodnie temu
Zachęcamy do opłacania składek

Weszliśmy w Nowy Rok. Wszystkich Państwa, którzy jeszcze nie mają aktualnych legitymacji zachęcamy do opłacenia składki. Zapraszamy do biura w poniedziałki, środy i piątki od 12.00 do 16.00 oraz we wtorki i czwartki od 14.00 do 18.00. Opłaty można również przesłać przelewem na rachunek OW SDP.

więcej

Odsłon: 1979 | Komentarzy: 0
Dodane: 18 dni temu
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,Na progu Nowego Roku życzę wszystkim Państwu, żeby 2021 był zdecydowanie lepszy od kończącego się 2020. Żeby mogli Państwo powrócić do pełnej aktywności w życiu społecznym i zawodowym oraz odnosić sukcesy osobiste i zawodowe.

więcej

Odsłon: 4197 | Komentarzy: 0
Dodane: 21 dni temu
Trwa konkurs dla dziennikarzy zajmujących się turystyką

Trwa konkurs dla dziennikarzy zajmujących się turystykąJeszcze do 22 stycznia można zgłosić prace dziennikarskie do organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną konkursu Turystyczny Dziennikarz Roku.

więcej

Odsłon: 4240 | Komentarzy: 0
Dodane: 28 dni temu
Szanowni Państwo,
Dodane: 30 dni temu
Żegnamy Redaktor Irenę Dryll
Dodane: 42 dni temu
Wybory w OW SDP przesunięteSzanowni Państwo,
Szanowni Państwo,Dodano: 2020-12-21 - 28 dni temu

Boże Narodzenie to czas szczególny, gdy wędrujemy z wielu zakątków kraju lub świata na spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole. Pamiętamy wyjątkowe święta z dzieciństwa, kultywujemy te tradycje w dorosłym życiu. Przede wszystkim w rodzinach, ale także w gronie przyjaciół, w pracy i organizacjach społecznych. Również my, w Oddziale Warszawskim SDP organizowaliśmy spotkania opłatkowe, podczas których mogliśmy podzielić się opłatkiem i radością z narodzin Chrystusa.

 

W tym roku nie możemy się zobaczyć. Dlatego pragnę wszystkim Koleżankom i Kolegom życzyć, żeby przeżyli Boże Narodzenie w zdrowiu, z bliskimi ludźmi wokół siebie i nadzieją w sercu.

 

Z nadzieją oczekujemy też Nowego Roku. Życzę Państwu, żebyśmy jak najszybciej mogli wrócić do wszystkich aktywności, których nam teraz brakuje. Niech rok 2021 obfituje w sukcesy zawodowe i osobiste oraz przyniesie moc pięknych przeżyć. Gorąco wierzę, że wiele satysfakcji da nam również wspólna działalność na rzecz dziennikarstwa. W trudnych czasach, jakie przeżywamy jesteśmy potrzebni naszym widzom, słuchaczom i czytelnikom, ale także sobie nawzajem!

 

Zbigniew Rytel

Prezes OW SDP
 

Odsłon: 4064 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers