DZIAŁO SIĘ

Dodane: 11 dni temu
W ślad za naszą publikacją

Tekst o jedynowładztwie w SDP wzbudził duże zainteresowanie Czytelników naszego portalu. Otrzymaliśmy słowa poparcia i kolejne ważne informacje, które wkrótce przedstawimy. Niektórzy członkowie Zarządu Głównego przysłali polemikę, którą w całości publikujemy.

więcej

Odsłon: 4444 | Komentarzy: 0
Dodane: 12 dni temu
Prezes z Notre-Dame

Członkowie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, którzy składają wnioski o pomoc socjalną, czekają wiele miesięcy na rozpatrzenie prośby. Pomoc jest wstrzymywana z dziwnych powodów. Nie wszystkim udało się dożyć tego, żeby ktoś zajął się ich sprawą. Czy winne są procedury, czy może jednak ludzie?

więcej

Odsłon: 4286 | Komentarzy: 0
Dodane: 13 dni temu
Klub Publicystyki Kulturalnej SDP

Klub Publicystyki Kulturalnej SDPIm dłużej trwają ograniczenia, tym częściej tęsknimy do jeszcze niedawno oczywistych form naszej działalności. W tym na przykład do spotkań Klubu Publicystyki Kulturalnej. Przewodnicząca Klubu, dr Teresa Kaczorowska pisze o założycielu Klubu Wiesławie Stradomskim i o tym, jak jego dzieło jest kontynuowane.

więcej

Odsłon: 4550 | Komentarzy: 0
Dodane: 22 dni temu
Jedynowładztwo na Foksal
Dodane: 30 dni temu
Wojtku będziemy pamiętali
Dodane: 41 dni temu
Najlepszy amator świataSzanowni Państwo,
Szanowni Państwo,Dodano: 2020-12-21 - 76 dni temu

Boże Narodzenie to czas szczególny, gdy wędrujemy z wielu zakątków kraju lub świata na spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole. Pamiętamy wyjątkowe święta z dzieciństwa, kultywujemy te tradycje w dorosłym życiu. Przede wszystkim w rodzinach, ale także w gronie przyjaciół, w pracy i organizacjach społecznych. Również my, w Oddziale Warszawskim SDP organizowaliśmy spotkania opłatkowe, podczas których mogliśmy podzielić się opłatkiem i radością z narodzin Chrystusa.

 

W tym roku nie możemy się zobaczyć. Dlatego pragnę wszystkim Koleżankom i Kolegom życzyć, żeby przeżyli Boże Narodzenie w zdrowiu, z bliskimi ludźmi wokół siebie i nadzieją w sercu.

 

Z nadzieją oczekujemy też Nowego Roku. Życzę Państwu, żebyśmy jak najszybciej mogli wrócić do wszystkich aktywności, których nam teraz brakuje. Niech rok 2021 obfituje w sukcesy zawodowe i osobiste oraz przyniesie moc pięknych przeżyć. Gorąco wierzę, że wiele satysfakcji da nam również wspólna działalność na rzecz dziennikarstwa. W trudnych czasach, jakie przeżywamy jesteśmy potrzebni naszym widzom, słuchaczom i czytelnikom, ale także sobie nawzajem!

 

Zbigniew Rytel

Prezes OW SDP
 

Odsłon: 4087 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers