DZIAŁO SIĘ

Dodane: 25 dni temu
Aresztowanie mecenasa

Media poinformowały, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało grupę osób, które są zaangażowane w proceder przejmowania warszawskich nieruchomości. Wśród zatrzymanych jest Michał S., czyli prawnik występujący z roszczeniami do nieruchomości, gdzie dzisiaj stoi nasz Dom Dziennikarza przy Foksal.

więcej

Odsłon: 7755 | Komentarzy: 1
Dodane: 26 dni temu
Wybierzemy władze

Zarząd Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich podjął decyzję, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Warszawskiego odbędzie się 23 października 2021 r. W pierwszym terminie o godz. 11.00 w warszawskim Domu Dziennikarza przy Foksal 3/5.

więcej

Odsłon: 4216 | Komentarzy: 0
Dodane: 47 dni temu
SDP centralnie sterowane

Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich podczas czerwcowego posiedzenia, przyjął regulamin, który daje Prezesowi i Sekretarzowi Generalnemu możliwość decydowania, kogo oddziały mogą przyjąć do Stowarzyszenia, a kogo nie, choć nasz Statut mówi wyraźnie, że to Zarządy Oddziałów decydują o przyjęciach nowych członków. Grupa rządząca SDP sięga po coraz więcej władzy. Tymczasem wyniki finansowe pokazują, że nie radzi sobie ani z zarządzaniem naszym wspólnym majątkiem, ani z komunikacją.

więcej

Odsłon: 4334 | Komentarzy: 0
Dodane: 63 dni temu
Nagrody Witolda Hulewicza
Dodane: 107 dni temu
Żegnamy Honorowego Prezesa SDPSzanowni Państwo,
Szanowni Państwo,Dodano: 2020-12-21 - 225 dni temu

Boże Narodzenie to czas szczególny, gdy wędrujemy z wielu zakątków kraju lub świata na spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole. Pamiętamy wyjątkowe święta z dzieciństwa, kultywujemy te tradycje w dorosłym życiu. Przede wszystkim w rodzinach, ale także w gronie przyjaciół, w pracy i organizacjach społecznych. Również my, w Oddziale Warszawskim SDP organizowaliśmy spotkania opłatkowe, podczas których mogliśmy podzielić się opłatkiem i radością z narodzin Chrystusa.

 

W tym roku nie możemy się zobaczyć. Dlatego pragnę wszystkim Koleżankom i Kolegom życzyć, żeby przeżyli Boże Narodzenie w zdrowiu, z bliskimi ludźmi wokół siebie i nadzieją w sercu.

 

Z nadzieją oczekujemy też Nowego Roku. Życzę Państwu, żebyśmy jak najszybciej mogli wrócić do wszystkich aktywności, których nam teraz brakuje. Niech rok 2021 obfituje w sukcesy zawodowe i osobiste oraz przyniesie moc pięknych przeżyć. Gorąco wierzę, że wiele satysfakcji da nam również wspólna działalność na rzecz dziennikarstwa. W trudnych czasach, jakie przeżywamy jesteśmy potrzebni naszym widzom, słuchaczom i czytelnikom, ale także sobie nawzajem!

 

Zbigniew Rytel

Prezes OW SDP
 

Odsłon: 4194 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers