DZIAŁO SIĘ

Dodane: 17 dni temu
Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP

Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDPZ okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom z Oddziału Warszawskiego SDP głębokiego przeżycia Tajemnicy Odkupienia. Oby Zmartwychwstały Chrystus podtrzymywał na duchu wątpiących i dawał nadzieję na pokonanie wszystkich trudności. Spędźcie Państwo tę Wielkanoc w zdrowiu, z bliskimi przy tradycyjnym stole ze święconką.

więcej

Odsłon: 4066 | Komentarzy: 1
Dodane: 18 dni temu
Wielkanoc w Biurze OW SDP i Centrum Medycznym Damiana

Wielkanoc w Biurze OW SDP i Centrum Medycznym DamianaUprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek oraz we wtorek 6 kwietnia będzie możliwy tylko telefoniczny lub mailowy kontakt z Biurem Oddziału Warszawskiego SDP. Bezpośrednio zapraszamy już w środę 17 kwietnia od 12.00.

więcej

Odsłon: 4713 | Komentarzy: 0
Dodane: 18 dni temu
Nagrody SDP 2020

Nagrody SDP 2020Dwudziesta ósma edycja konkursu o doroczne Nagrody SDP obejmuje publikacje w polskiej prasie, radiu, telewizji i Internecie, opublikowane lub wyemitowane w mediach w roku 2020. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy dziennikarze, fotoreporterzy i fotografowie. Termin składania prac mija 20 kwietnia br.

więcej

Odsłon: 3783 | Komentarzy: 0
Dodane: 28 dni temu
Żegnamy Adama Zagajewskiego
Dodane: 28 dni temu
Przedłużona ostatnia prostaŻegnamy Redaktor Bożenę Walewską
Żegnamy Redaktor Bożenę WalewskąDodano: 2021-03-07 - 43 dni temu

Z wielki smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki z Oddziału Warszawskiego SDP, Redaktor Bożeny Walewskiej. W Stowarzyszeniu była od 1977 r. Zawodowo doceniona jako autorka programów telewizyjnych. Od kilkunastu lat pomagała dziennikarzom w znalezieniu pracy.

Ze względu na zaostrzone przepisy stanu epidemii, możliwości udziału w uroczystościach pogrzebowych są mocno ograniczone. Prowadzona więc będzie transmisja Mszy św. z kościoła św. Karola Boromeusza, rozpoczęcie o godz. 11.00, pod adresem: https://youtu.be/lrowDGha1uM

 https://sdp.pl/zegnamy-bozene-walewska/

Bożena Walewska była absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z Telewizją Polską i Polskim Radiem. Była autorką wielu programów dla dzieci i rodziców. Za program "Ziarno" otrzymała Nagrodę Prezesa Telewizji. Współtworzyła Studio "Solidarność", pracowała w Redakcji Programów Katolickich. Przez Papieża Jana Pawła II otrzymała Odznaczenie Benemerenti.

Do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich należała od 1977 r. Zasiadała we władzach Oddziału Warszawskiego SDP - w latach 2002-2005 była Skarbnikiem OW. Organizowała wiele spotkań i konferencji. Od 2003 r. prowadziła biuro pośrednictwa pracy dla dziennikarzy DeSKa, czyli Dziennikarska Samopomoc Koleżeńska. Pomogła wielu z nas. Będziemy pamiętali! Odpoczywaj w pokoju!

Koleżanki i Koledzy z OW SDP


Odsłon: 4161 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers