DZIAŁO SIĘ

Dodane: 22 dni temu
Trwa konkurs na Eko Dziennikarzy

Jeszcze do 30 czerwca br. dziennikarze zajmujący się ekologią mogą zgłaszać swoje publikacje z tego i ubiegłego roku do konkursu organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tegoroczna pula nagród to 20 tys. zł. SDP jest patronem konkursu.

więcej

Odsłon: 61 | Komentarzy: 0
Dodane: 30 dni temu
Estetyka i zaduma współczesna

Estetyka i zaduma współczesnaJeszcze tylko do 30 czerwca można zobaczyć wystawę rysunków Ewy Urniaż-Szymańskiej w Galerii Brama Bielańska. Organizatorem ekspozycji jest Muzeum Niepodległości, a Oddział Warszawski SDP objął nad nią patronat. Artystka opowiada o polskiej tożsamości i zbiorowej pamięci, skupiając się na indywidualnych doznaniach człowieka.

więcej

Odsłon: 86 | Komentarzy: 0
Dodane: 37 dni temu
Pożegnanie Redaktora Macieja Parowskiego

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Macieja Parowskiego, dziennikarza, pisarza, wieloletniego redaktora Fantastyki, później redaktora naczelnego Nowej Fantastyki. Pożegnanie ś.p. Macieja Parowskiego odbędzie się 11 czerwca (wtorek) o godz. 12.30 na Cmentarzu Bródnowskim. Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele murowanym. Redaktor Maciej Parowski był członkiem OW SDP. Cześć Jego pamięci!

więcej

Odsłon: 234 | Komentarzy: 0Jesienią angielski w OW SDP
Dodano: 2019-06-25 - 22 dni temu

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić Państwu podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

Zajęcia miałyby się odbywać w grupach do 10 osób, w dogodnych dla Państwa godzinach. Możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i konwersatoria dla bardziej zaawansowanych. Forma i tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa zainteresowań, z uwzględnieniem słownictwa branżowego. Celem zajęć będzie to, żebyśmy się lepiej porozumiewali po angielsku i swobodnie tym językiem posługiwali.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, utrwalić lub rozszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki dofinansowaniu przez SDP, opłata za jedną lekcję wynosiłaby ok. 10 zł.

Zainteresowane osoby prosimy zgłaszanie się mailem (o.warszawski@sdp.pl) lub telefonicznie (22 827 75 35) do p. Anny Gago w sekretariacie OW SDP do 31 lipca 2019 r. To, czy zajęcia zostaną uruchomione, zależy od liczby zainteresowanych.


Odsłon: 48 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers