DZIAŁO SIĘ

Dodane: w czwartek rano
Ocalmy dziennikarzy od zapomnienia

Ocalmy dziennikarzy od zapomnieniaJeszcze do 22 października mogą się zgłaszać chętni na wyjazd do Lwowa, Stanisławowa i Kołomyi, żeby odnaleźć i uporządkować groby przedwojennych dziennikarzy, wydawców i pisarzy. Wyjazd tradycyjnie organizuje Oddział SDP w Rzeszowie.

więcej

Odsłon: 22 | Komentarzy: 0
Dodane: w czwartek rano
Angielski dla dziennikarzy w OW SDP

Angielski dla dziennikarzy w OW SDPRuszył kurs języka angielskiego organizowany przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Chętnych do nauki zapraszamy!

więcej

Odsłon: 25 | Komentarzy: 0
Dodane: tydzień temu
Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w tenisie stołowym

Jeszcze do 16 listopada mogą się zgłaszać chętni do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w tenisie stołowym. Turniej będzie rozgrywany 27-28 listopada w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu w Tarnobrzegu. Organizatorzy zapewniają noclegi i wyżywienie.

więcej

Odsłon: 28 | Komentarzy: 0
Dodane: 8 dni temu
Warsztaty literackie
Dodane: dwa tygodnie temu
Alina Czerniakowska w Klubie AKAPITJesienią angielski w OW SDP
Dodano: 2019-06-25 - 120 dni temu

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić Państwu podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

Zajęcia miałyby się odbywać w grupach do 10 osób, w dogodnych dla Państwa godzinach. Możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i konwersatoria dla bardziej zaawansowanych. Forma i tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa zainteresowań, z uwzględnieniem słownictwa branżowego. Celem zajęć będzie to, żebyśmy się lepiej porozumiewali po angielsku i swobodnie tym językiem posługiwali.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, utrwalić lub rozszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki dofinansowaniu przez SDP, opłata za jedną lekcję wynosiłaby ok. 10 zł.

Zainteresowane osoby prosimy zgłaszanie się mailem (o.warszawski@sdp.pl) lub telefonicznie (22 827 75 35) do p. Anny Gago w sekretariacie OW SDP do 31 lipca 2019 r. To, czy zajęcia zostaną uruchomione, zależy od liczby zainteresowanych.


Odsłon: 238 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers