DZIAŁO SIĘ

Dodane: 12 dni temu
Wyboista droga do samorządności

Wyboista droga do samorządnościDlaczego powiaty są drogie i nieefektywne? Co mają wspólnego samorządy z kremówką? Z kim Margaret Thatcher przeciągała linę? Jak można zreformować polską administrację terytorialną? Na te i jeszcze wiele innych pytań odpowiada Jakub Kwaśny w swojej monografii.

więcej

Odsłon: 103 | Komentarzy: 0
Dodane: 12 dni temu
Wszystko tylko bardziej

Wszystko tylko bardziejW jednym tekście opisać wszystkie nadwiślańskie fobie, uczynić bohaterami ludzi, którzy poszukują tożsamości, zbudować akcję z samych przeciwności i okrasić to wszystko ludową muzyką. I jeszcze, żeby to się oglądało. Zadanie trudne, ale wykonalne. O czym przekonali się widzowie premiery pt. Czarno to widzę, czyli wymieszani, posortowani.

więcej

Odsłon: 327 | Komentarzy: 0
Dodane: 12 dni temu
Charytatywny bal dziennikarzy w Warszawie

Charytatywny bal dziennikarzy w WarszawieJuż 8 lutego 2020 r. na Foksal odbędzie się Charytatywny Bal Dziennikarzy w stylu Dwór i Chata Polska. Zagra Standard Brass Band, zaśpiewa Marlena Drozdowska, przewidziano również pokaz tańców dworskich oraz loterię wizytówkową.

więcej

Odsłon: 271 | Komentarzy: 0
Dodane: 13 dni temu
Konkurs dziennikarski SDP
Dodane: dwa tygodnie temu
Zebranie Zarządu OW SDPJesienią angielski w OW SDP
Dodano: 2019-06-25 - 215 dni temu

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić Państwu podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

Zajęcia miałyby się odbywać w grupach do 10 osób, w dogodnych dla Państwa godzinach. Możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i konwersatoria dla bardziej zaawansowanych. Forma i tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa zainteresowań, z uwzględnieniem słownictwa branżowego. Celem zajęć będzie to, żebyśmy się lepiej porozumiewali po angielsku i swobodnie tym językiem posługiwali.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, utrwalić lub rozszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki dofinansowaniu przez SDP, opłata za jedną lekcję wynosiłaby ok. 10 zł.

Zainteresowane osoby prosimy zgłaszanie się mailem (o.warszawski@sdp.pl) lub telefonicznie (22 827 75 35) do p. Anny Gago w sekretariacie OW SDP do 31 lipca 2019 r. To, czy zajęcia zostaną uruchomione, zależy od liczby zainteresowanych.


Odsłon: 416 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers