DZIAŁO SIĘ

Dodane: 12 dni temu
Pożegnanie Liliany Olchowik-Adamowskiej

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Liliany Olchowik-Adamowskiej (6.07.1946 – 18.07.2019), członkini Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Msza święta pogrzebowa odbędzie się 14 sierpnia 2019 o godzinie 15.00 w kościele św. Wawrzyńca przy ul. Wolskiej w Warszawie, zaś ceremonia pogrzebowa - na cmentarzu prawosławnym. Koleżanki i Koledzy z OW SDP

więcej

Odsłon: 22 | Komentarzy: 0
Dodane: 57 dni temu
Jesienią angielski w OW SDP

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić swoim Członkom podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

więcej

Odsłon: 113 | Komentarzy: 0
Dodane: 57 dni temu
Trwa konkurs na Eko Dziennikarzy

Jeszcze do 30 czerwca br. dziennikarze zajmujący się ekologią mogą zgłaszać swoje publikacje z tego i ubiegłego roku do konkursu organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tegoroczna pula nagród to 20 tys. zł. SDP jest patronem konkursu.

więcej

Odsłon: 112 | Komentarzy: 0Jesienią angielski w OW SDP
Dodano: 2019-06-25 - 57 dni temu

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić Państwu podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

Zajęcia miałyby się odbywać w grupach do 10 osób, w dogodnych dla Państwa godzinach. Możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i konwersatoria dla bardziej zaawansowanych. Forma i tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa zainteresowań, z uwzględnieniem słownictwa branżowego. Celem zajęć będzie to, żebyśmy się lepiej porozumiewali po angielsku i swobodnie tym językiem posługiwali.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, utrwalić lub rozszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki dofinansowaniu przez SDP, opłata za jedną lekcję wynosiłaby ok. 10 zł.

Zainteresowane osoby prosimy zgłaszanie się mailem (o.warszawski@sdp.pl) lub telefonicznie (22 827 75 35) do p. Anny Gago w sekretariacie OW SDP do 31 lipca 2019 r. To, czy zajęcia zostaną uruchomione, zależy od liczby zainteresowanych.


Odsłon: 113 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers