DZIAŁO SIĘ

Dodane: dwa tygodnie temu
W Gdańsku msza za zmarłych dziennikarzy

W najbliższy poniedziałek 9 grudnia br. o godz. 16.00 w kaplicy kościoła św. Jana w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej 50 zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich zmarłych wybrzeżowych dziennikarzy. Współorganizatorem wydarzenia jest Oddział SDP w Gdańsku.

więcej

Odsłon: 18 | Komentarzy: 0
Dodane: 15 dni temu
Scrooge w każdym z nas

Scrooge w każdym z nasZgodnie z wieloletnią tradycją warszawscy klerycy przed Bożym Narodzeniem przygotowują przedstawienie teatralne. W tym roku słuchaczy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej pw. Matki Bożej Zwycięskiej reżyserował Marcin Kwaśny. Spektakl można oglądać jeszcze do połowy grudnia. Wizytę na Tarchominie trzeba sobie koniecznie wpisać do kalendarza.

więcej

Odsłon: 61 | Komentarzy: 0
Dodane: 17 dni temu
Wspomnieliśmy dziennikarzy

Wspomnieliśmy dziennikarzyMsza Święta w intencji naszych Koleżanek i Kolegów zmarłych w latach 2017-2019 została odprawiona 21 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Kościele Środowisk Twórczych pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła i Świętego Alberta Chmielowskiego.

więcej

Odsłon: 40 | Komentarzy: 0
Dodane: 25 dni temu
Pamiętamy o dziennikarzachJesienią angielski w OW SDP
Dodano: 2019-06-25 - 167 dni temu

Taki mamy zawód i takie są czasy, że bez angielskiego ani rusz. Dlatego Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP chce umożliwić Państwu podniesienie kompetencji językowych. Chętni na zajęcia z angielskiego na wszystkich poziomach mogą się zgłaszać do sekretariatu OW SDP do 31 lipca 2019 r.

Zajęcia miałyby się odbywać w grupach do 10 osób, w dogodnych dla Państwa godzinach. Możliwa jest zarówno nauka od podstaw, jak i konwersatoria dla bardziej zaawansowanych. Forma i tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa zainteresowań, z uwzględnieniem słownictwa branżowego. Celem zajęć będzie to, żebyśmy się lepiej porozumiewali po angielsku i swobodnie tym językiem posługiwali.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, utrwalić lub rozszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki dofinansowaniu przez SDP, opłata za jedną lekcję wynosiłaby ok. 10 zł.

Zainteresowane osoby prosimy zgłaszanie się mailem (o.warszawski@sdp.pl) lub telefonicznie (22 827 75 35) do p. Anny Gago w sekretariacie OW SDP do 31 lipca 2019 r. To, czy zajęcia zostaną uruchomione, zależy od liczby zainteresowanych.


Odsłon: 315 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers