DZIAŁO SIĘ

Dodane: 12 dni temu
Zarząd OW wnioskuje o niezmienianie logo SDP

Z powodu licznych sprzeciwów, kontrowersji i wątpliwości wobec zaproponowanej procedury zmiany logo SDP oraz wobec krytyki przedstawionych członkom SDP projektów nowego znaku, Zarząd Oddziału Warszawskiego składa wniosek do Zarządu Głównego SDP o nie przeprowadzanie zmiany logo Stowarzyszenia w proponowanym trybie.

więcej

Odsłon: 161 | Komentarzy: 0
Dodane: dwa tygodnie temu
Bigos w Narodowym

Bigos w NarodowymCzasem stosuję w tytułach recenzji przenośnie, ale ten tytuł jest dosłowny. Nie odnosi się do walorów artystycznych spektaklu na scenie przy Wierzbowej, tylko do potrawy, którą widzowie są tam częstowani. I nie jest to jedyna atrakcja wieczoru w teatrze, a samo przedstawienie prowokuje do zastanowienia się nad rodzimą mitologią.

więcej

Odsłon: 278 | Komentarzy: 0
Dodane: 15 dni temu
Wyboista droga do samorządności

Wyboista droga do samorządnościDlaczego powiaty są drogie i nieefektywne? Co mają wspólnego samorządy z kremówką? Z kim Margaret Thatcher przeciągała linę? Jak można zreformować polską administrację terytorialną? Na te i jeszcze wiele innych pytań odpowiada Jakub Kwaśny w swojej monografii.

więcej

Odsłon: 110 | Komentarzy: 0
Dodane: 15 dni temu
Wszystko tylko bardziej
Dodane: 16 dni temu
Konkurs dziennikarski SDPAngielski dla dziennikarzy w OW SDP
Angielski dla dziennikarzy w OW SDPDodano: 2019-10-17 - 104 dni temu
Ruszył kurs języka angielskiego organizowany przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Chętnych do nauki zapraszamy!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki po południu w Domu Dziennikarza, ul. Foksal 3/5.

Program kursu uwzględnia zainteresowania zawodowe dziennikarzy. Oferujemy urozmaicone lekcje i bardzo korzystną cenę.

Dodatkowe informacje, zapisy i opłaty w sekretariacie OW SDP, tel. 22 8277535 w godzinach pracy sekretariatu, 501-150-379, e-mail: o.warszawski@sdp.pl
Odsłon: 211 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers