DZIAŁO SIĘ

Dodane: 32 dni temu
Pożegnaliśmy Stefana Bratkowskiego

Pożegnaliśmy Stefana BratkowskiegoHonorowy Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich spoczął 11 maja w grobie rodzinnym na Starych Powązkach w Warszawie. W ostatniej drodze towarzyszyli Mu oprócz Rodziny i Przyjaciół także przedstawiciele SDP z Prezes Honorową Krystyną Mokrosińską i Prezesem OW SDP Zbigniewem Rytelem.

więcej

Odsłon: 9239 | Komentarzy: 0
Dodane: 57 dni temu
Żegnamy Honorowego Prezesa SDP

Żegnamy Honorowego Prezesa SDPUroczystości pogrzebowe Stefana Bratkowskiego rozpoczną się 11 maja o godz. 14.30 na Starych Powązkach. Kondukt wyruszy spod bramy numer IV.

więcej

Odsłon: 5115 | Komentarzy: 0
Dodane: 73 dni temu
Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP

Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDPZ okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom z Oddziału Warszawskiego SDP głębokiego przeżycia Tajemnicy Odkupienia. Oby Zmartwychwstały Chrystus podtrzymywał na duchu wątpiących i dawał nadzieję na pokonanie wszystkich trudności. Spędźcie Państwo tę Wielkanoc w zdrowiu, z bliskimi przy tradycyjnym stole ze święconką.

więcej

Odsłon: 4405 | Komentarzy: 1
Dodane: 74 dni temu
Nagrody SDP 2020Szanowni Państwo,
Szanowni Państwo,Dodano: 2020-12-21 - 175 dni temu

Boże Narodzenie to czas szczególny, gdy wędrujemy z wielu zakątków kraju lub świata na spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole. Pamiętamy wyjątkowe święta z dzieciństwa, kultywujemy te tradycje w dorosłym życiu. Przede wszystkim w rodzinach, ale także w gronie przyjaciół, w pracy i organizacjach społecznych. Również my, w Oddziale Warszawskim SDP organizowaliśmy spotkania opłatkowe, podczas których mogliśmy podzielić się opłatkiem i radością z narodzin Chrystusa.

 

W tym roku nie możemy się zobaczyć. Dlatego pragnę wszystkim Koleżankom i Kolegom życzyć, żeby przeżyli Boże Narodzenie w zdrowiu, z bliskimi ludźmi wokół siebie i nadzieją w sercu.

 

Z nadzieją oczekujemy też Nowego Roku. Życzę Państwu, żebyśmy jak najszybciej mogli wrócić do wszystkich aktywności, których nam teraz brakuje. Niech rok 2021 obfituje w sukcesy zawodowe i osobiste oraz przyniesie moc pięknych przeżyć. Gorąco wierzę, że wiele satysfakcji da nam również wspólna działalność na rzecz dziennikarstwa. W trudnych czasach, jakie przeżywamy jesteśmy potrzebni naszym widzom, słuchaczom i czytelnikom, ale także sobie nawzajem!

 

Zbigniew Rytel

Prezes OW SDP
 

Odsłon: 4159 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers