DZIAŁO SIĘ

Dodane: 12 dni temu
Potrzebne kontrole

Po ostatnim posiedzeniu Zarządu Głównego, podczas którego padło wiele poważnych zarzutów Prezes Oddziału Warszawskiego SDP Zbigniew Rytel, zasiadający również w Zarządzie Głównym SDP wraz z członkiem ZG Stefanem Truszczyńskim, złożyli do Głównej Komisji Rewizyjnej dwa kolejne wnioski o kontrolę poczynań Prezesa SDP, Zarządu Głównego i pracowników Stowarzyszenia. Tym razem chodzi o pozyskiwanie i wydatkowanie środków z instytucji publicznych oraz o współpracę z firmą STAO, zarządzającą Centrum Prasowym Foksal. Zarzuty są bardzo poważne i wymagają pilnego rozstrzygnięcia, jeszcze przed wznowieniem posiedzenia ZG przerwanego do 23 września 2021 r. Komisja Rewizyjna jest organem zobligowanym do wyjaśnienia tego rodzaju zarzutów i podjęcia właściwych działań w zależności od wyników swoich prac. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem wniosków.

więcej

Odsłon: 3813 | Komentarzy: 0
Dodane: 15 dni temu
Na udeptanej ziemi

Zarząd Główny SDP pozbawił Sekretarz Generalną i Skarbnik prawa do podpisywania dokumentów bez uzgodnienia. Sekretarz Generalna oskarżyła prezesa o chęć zawarcia niekorzystnych umów finansowych. Prezes przeforsował ponowne zatrudnienie firmy STAO do zarządzania Centrum Prasowym Foksal. W tle padają zarzuty o mobbing, napaści i przebijanie opon. Tak kończy się trzecia kadencja Prezesa Krzysztofa Skowrońskiego.

więcej

Odsłon: 4860 | Komentarzy: 0
Dodane: 35 dni temu
Ferajna z Foksal

Demokratycznie wybrany Zarząd SDP coraz bardziej przypomina Komitet Centralny partii z poprzedniego systemu. Niewielka grupa skupia pełnię władzy, rozdziela między siebie funkcje i zasoby, obchodzi przepisy, nie dotrzymuje zobowiązań i coraz mniej liczy się z wyborcami.

więcej

Odsłon: 4489 | Komentarzy: 0
Dodane: 81 dni temu
Aresztowanie mecenasa
Dodane: 82 dni temu
Wybierzemy władzeSzanowni Państwo,
Szanowni Państwo,Dodano: 2020-12-21 - 281 dni temu

Boże Narodzenie to czas szczególny, gdy wędrujemy z wielu zakątków kraju lub świata na spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole. Pamiętamy wyjątkowe święta z dzieciństwa, kultywujemy te tradycje w dorosłym życiu. Przede wszystkim w rodzinach, ale także w gronie przyjaciół, w pracy i organizacjach społecznych. Również my, w Oddziale Warszawskim SDP organizowaliśmy spotkania opłatkowe, podczas których mogliśmy podzielić się opłatkiem i radością z narodzin Chrystusa.

 

W tym roku nie możemy się zobaczyć. Dlatego pragnę wszystkim Koleżankom i Kolegom życzyć, żeby przeżyli Boże Narodzenie w zdrowiu, z bliskimi ludźmi wokół siebie i nadzieją w sercu.

 

Z nadzieją oczekujemy też Nowego Roku. Życzę Państwu, żebyśmy jak najszybciej mogli wrócić do wszystkich aktywności, których nam teraz brakuje. Niech rok 2021 obfituje w sukcesy zawodowe i osobiste oraz przyniesie moc pięknych przeżyć. Gorąco wierzę, że wiele satysfakcji da nam również wspólna działalność na rzecz dziennikarstwa. W trudnych czasach, jakie przeżywamy jesteśmy potrzebni naszym widzom, słuchaczom i czytelnikom, ale także sobie nawzajem!

 

Zbigniew Rytel

Prezes OW SDP
 

Odsłon: 4225 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers