DZIAŁO SIĘ

Dodane: 32 dni temu
Pożegnaliśmy Stefana Bratkowskiego

Pożegnaliśmy Stefana BratkowskiegoHonorowy Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich spoczął 11 maja w grobie rodzinnym na Starych Powązkach w Warszawie. W ostatniej drodze towarzyszyli Mu oprócz Rodziny i Przyjaciół także przedstawiciele SDP z Prezes Honorową Krystyną Mokrosińską i Prezesem OW SDP Zbigniewem Rytelem.

więcej

Odsłon: 9239 | Komentarzy: 0
Dodane: 57 dni temu
Żegnamy Honorowego Prezesa SDP

Żegnamy Honorowego Prezesa SDPUroczystości pogrzebowe Stefana Bratkowskiego rozpoczną się 11 maja o godz. 14.30 na Starych Powązkach. Kondukt wyruszy spod bramy numer IV.

więcej

Odsłon: 5116 | Komentarzy: 0
Dodane: 73 dni temu
Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP

Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDPZ okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom z Oddziału Warszawskiego SDP głębokiego przeżycia Tajemnicy Odkupienia. Oby Zmartwychwstały Chrystus podtrzymywał na duchu wątpiących i dawał nadzieję na pokonanie wszystkich trudności. Spędźcie Państwo tę Wielkanoc w zdrowiu, z bliskimi przy tradycyjnym stole ze święconką.

więcej

Odsłon: 4406 | Komentarzy: 1
Dodane: 74 dni temu
Nagrody SDP 2020Żegnamy Redaktor Bożenę Walewską
Żegnamy Redaktor Bożenę WalewskąDodano: 2021-03-07 - 99 dni temu

Z wielki smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki z Oddziału Warszawskiego SDP, Redaktor Bożeny Walewskiej. W Stowarzyszeniu była od 1977 r. Zawodowo doceniona jako autorka programów telewizyjnych. Od kilkunastu lat pomagała dziennikarzom w znalezieniu pracy.

Ze względu na zaostrzone przepisy stanu epidemii, możliwości udziału w uroczystościach pogrzebowych są mocno ograniczone. Prowadzona więc będzie transmisja Mszy św. z kościoła św. Karola Boromeusza, rozpoczęcie o godz. 11.00, pod adresem: https://youtu.be/lrowDGha1uM

 https://sdp.pl/zegnamy-bozene-walewska/

Bożena Walewska była absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z Telewizją Polską i Polskim Radiem. Była autorką wielu programów dla dzieci i rodziców. Za program "Ziarno" otrzymała Nagrodę Prezesa Telewizji. Współtworzyła Studio "Solidarność", pracowała w Redakcji Programów Katolickich. Przez Papieża Jana Pawła II otrzymała Odznaczenie Benemerenti.

Do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich należała od 1977 r. Zasiadała we władzach Oddziału Warszawskiego SDP - w latach 2002-2005 była Skarbnikiem OW. Organizowała wiele spotkań i konferencji. Od 2003 r. prowadziła biuro pośrednictwa pracy dla dziennikarzy DeSKa, czyli Dziennikarska Samopomoc Koleżeńska. Pomogła wielu z nas. Będziemy pamiętali! Odpoczywaj w pokoju!

Koleżanki i Koledzy z OW SDP


Odsłon: 4354 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers