DZIAŁO SIĘ

Dodane: 12 dni temu
Potrzebne kontrole

Po ostatnim posiedzeniu Zarządu Głównego, podczas którego padło wiele poważnych zarzutów Prezes Oddziału Warszawskiego SDP Zbigniew Rytel, zasiadający również w Zarządzie Głównym SDP wraz z członkiem ZG Stefanem Truszczyńskim, złożyli do Głównej Komisji Rewizyjnej dwa kolejne wnioski o kontrolę poczynań Prezesa SDP, Zarządu Głównego i pracowników Stowarzyszenia. Tym razem chodzi o pozyskiwanie i wydatkowanie środków z instytucji publicznych oraz o współpracę z firmą STAO, zarządzającą Centrum Prasowym Foksal. Zarzuty są bardzo poważne i wymagają pilnego rozstrzygnięcia, jeszcze przed wznowieniem posiedzenia ZG przerwanego do 23 września 2021 r. Komisja Rewizyjna jest organem zobligowanym do wyjaśnienia tego rodzaju zarzutów i podjęcia właściwych działań w zależności od wyników swoich prac. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem wniosków.

więcej

Odsłon: 3813 | Komentarzy: 0
Dodane: 15 dni temu
Na udeptanej ziemi

Zarząd Główny SDP pozbawił Sekretarz Generalną i Skarbnik prawa do podpisywania dokumentów bez uzgodnienia. Sekretarz Generalna oskarżyła prezesa o chęć zawarcia niekorzystnych umów finansowych. Prezes przeforsował ponowne zatrudnienie firmy STAO do zarządzania Centrum Prasowym Foksal. W tle padają zarzuty o mobbing, napaści i przebijanie opon. Tak kończy się trzecia kadencja Prezesa Krzysztofa Skowrońskiego.

więcej

Odsłon: 4861 | Komentarzy: 0
Dodane: 35 dni temu
Ferajna z Foksal

Demokratycznie wybrany Zarząd SDP coraz bardziej przypomina Komitet Centralny partii z poprzedniego systemu. Niewielka grupa skupia pełnię władzy, rozdziela między siebie funkcje i zasoby, obchodzi przepisy, nie dotrzymuje zobowiązań i coraz mniej liczy się z wyborcami.

więcej

Odsłon: 4489 | Komentarzy: 0
Dodane: 81 dni temu
Aresztowanie mecenasa
Dodane: 82 dni temu
Wybierzemy władzePraca CM Damiana w Sylwestra i Nowy Rok
Praca CM Damiana w Sylwestra i Nowy RokDodano: 2020-11-29 - 303 dni temu

Centrum Medyczne Damiana poinformowało, że w Sylwestra w placówce na Wałbrzyskiej Izba Przyjęć będzie czynna od 7.30 do 18.00, a przychodnia dla dorosłych będzie czynna w godzinach 7.00-15.00. Przychodnia przy Foksal 3/5 będzie czynna od 8.00-15.00.

1 stycznia 2021 r. czynna będzie tylko przychodnia przy Wałbrzyskiej – od 8.00 do 16.00.

Do 18.00 będzie można kontaktować się z Call Center.

Informacje o pracy pozostałych placówek tel. 22 566 22 22


Wcześniej Centrum Medyczne Damiana poinformowało, że rozpoczyna się remont Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Do czasu zakończenia remontu badania mona wykonać u dostawców współpracujących z lecznicą.Centrum Damiana informuje również, że oprócz generalnego remontu pracowni, zaplanowano również modernizację sprzętu do badań RTG, tomografii komputerowej, mammografii oraz już wkrótce do dyspozycji Pacjentów zostanie oddany rezonans magnetyczny.


W celu zapewnienia pacjentom kontynuacji leczenia w ramach diagnostyki obrazowej lecznica udostępnia możliwość realizacji usług u dostawców.

Szczegółowych informacji na temat usług realizowanych u dostawców udzielą pracownicy recepcji Centrum Medycznego Damiana oraz pracownicy infolinii pod nr tel. 22 566 22 22.


Odsłon: 5103 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers