DZIAŁO SIĘ

Dodane: 32 dni temu
Pożegnaliśmy Stefana Bratkowskiego

Pożegnaliśmy Stefana BratkowskiegoHonorowy Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich spoczął 11 maja w grobie rodzinnym na Starych Powązkach w Warszawie. W ostatniej drodze towarzyszyli Mu oprócz Rodziny i Przyjaciół także przedstawiciele SDP z Prezes Honorową Krystyną Mokrosińską i Prezesem OW SDP Zbigniewem Rytelem.

więcej

Odsłon: 9239 | Komentarzy: 0
Dodane: 57 dni temu
Żegnamy Honorowego Prezesa SDP

Żegnamy Honorowego Prezesa SDPUroczystości pogrzebowe Stefana Bratkowskiego rozpoczną się 11 maja o godz. 14.30 na Starych Powązkach. Kondukt wyruszy spod bramy numer IV.

więcej

Odsłon: 5115 | Komentarzy: 0
Dodane: 73 dni temu
Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP

Życzenia od Prezesa Oddziału Warszawskiego SDPZ okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom z Oddziału Warszawskiego SDP głębokiego przeżycia Tajemnicy Odkupienia. Oby Zmartwychwstały Chrystus podtrzymywał na duchu wątpiących i dawał nadzieję na pokonanie wszystkich trudności. Spędźcie Państwo tę Wielkanoc w zdrowiu, z bliskimi przy tradycyjnym stole ze święconką.

więcej

Odsłon: 4405 | Komentarzy: 1
Dodane: 74 dni temu
Nagrody SDP 2020Praca CM Damiana w Sylwestra i Nowy Rok
Praca CM Damiana w Sylwestra i Nowy RokDodano: 2020-11-29 - 197 dni temu

Centrum Medyczne Damiana poinformowało, że w Sylwestra w placówce na Wałbrzyskiej Izba Przyjęć będzie czynna od 7.30 do 18.00, a przychodnia dla dorosłych będzie czynna w godzinach 7.00-15.00. Przychodnia przy Foksal 3/5 będzie czynna od 8.00-15.00.

1 stycznia 2021 r. czynna będzie tylko przychodnia przy Wałbrzyskiej – od 8.00 do 16.00.

Do 18.00 będzie można kontaktować się z Call Center.

Informacje o pracy pozostałych placówek tel. 22 566 22 22


Wcześniej Centrum Medyczne Damiana poinformowało, że rozpoczyna się remont Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Do czasu zakończenia remontu badania mona wykonać u dostawców współpracujących z lecznicą.Centrum Damiana informuje również, że oprócz generalnego remontu pracowni, zaplanowano również modernizację sprzętu do badań RTG, tomografii komputerowej, mammografii oraz już wkrótce do dyspozycji Pacjentów zostanie oddany rezonans magnetyczny.


W celu zapewnienia pacjentom kontynuacji leczenia w ramach diagnostyki obrazowej lecznica udostępnia możliwość realizacji usług u dostawców.

Szczegółowych informacji na temat usług realizowanych u dostawców udzielą pracownicy recepcji Centrum Medycznego Damiana oraz pracownicy infolinii pod nr tel. 22 566 22 22.


Odsłon: 4860 | Komentarzy: 0 | Udostępnij: udostępnij na facebook-u udostępnij na twitterze

Copyright © SDP Warszawa 2010                                                                                                            Projekt i realizacja: Webdreamers