Dziś mija termin zgłoszeń chętnych do udziału w 3. Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym, które odbędą się 16-17.09.2022r. w hali MOSiR w Tarnobrzegu.

Zgłoszenia należy przesyłać do 19 sierpnia 2022 r. na adres sdp@sdp.pl. W zawodach mogą brać udział dziennikarze posiadający poświadczenie z macierzystej redakcji, że czynnie pracują dla niej. Od min. 2 sezonów nie posiadają licencji zawodniczej i nie biorą udziału w rozgrywkach (Super Liga/Ekstraklasa Kobiet/I liga/II liga) prowadzonych przez Polski Związek Tenisa Stołowego oraz grających w ligach zagranicznych. Dopuszcza się osoby posiadające licencję weterana ale z zachowaniem powyższego. W zawodach mogą uczestniczyć tylko dziennikarze posiadający obywatelstwo polskie. Kategorie wiekowe, system rozgrywek, program: Kategorie wiekowe, system rozgrywek oraz program tych Mistrzostw podany zostanie zainteresowanym w dniu 01.09.2022r., po weryfikacji listy zgłoszeń.

Organizator turnieju pokrywa koszt noclegu i wyżywienia wszystkich uczestników.

https://hotelevva.pl/

Zawody odbywają się pod patronatem honorowym Prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztofa Skowrońskiego. Stowarzyszenie zapewni transport z Warszawy do Tarnobrzegu i z powrotem.

Foto ze strony www.zagranie.com