Po przerwie spowodowanej ograniczeniami swobody organizowania zgromadzeń, członkowie Oddziału Warszawskiego SDP spotkali się z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Tradycyjne „Jajeczko” było okazją do nagrodzenia osób, które w poprzedniej kadencji wyróżniły się aktywnością i pracowały na rzecz Koleżanek i Kolegów.

Prezes Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Zbigniew Rytel wraz z Wiceprezes Zarządu OW Hanną Budzisz złożył serdecznie podziękowania i wręczył dyplomy:

Annie Amanowicz – za pracę i zaangażowanie przy organizacji Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich;

Bogdanowi Krawczykowi – zasystematyczną działalność i aktywizację naszych Koleżanek i Kolegów w Klubie Brydżowym oraz pracę i zaangażowanie przy organizacji Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Lidii Kulczyńskiej-Pilich – za działalność i zaangażowanie w prace Komisji Rewizyjnej OW SDP oraz aktywny udział w posiedzeniach Zarządu.

Barbarze Mitkowskiej-Kowalskiej – za pracę i zaangażowanie podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego OW SDP.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również:

Marek Wroński  – za odwagę i wytrwałość w dociekaniu prawdy oraz rzetelną pracę w Komisji Rewizyjnej i wystąpienia podczas Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego SDP.

Stefan Kudełka – za wytrwałą i rzetelną pracę w Komisji Członkowskiej Oddziału Warszawskiego SDP oraz aktywny udział w posiedzeniach Zarządu OW SDP i mądre rady, których nam Pan udzielał.

Szczególne gratulacje otrzymała Irena Bartel – z okazji 95. urodzin Prezes Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wraz z Zarządem OW SDP składa serdecznie gratulacje oraz podziękowania za wieloletnią pracę dziennikarską i działalność stowarzyszeniową.

Szacowna Jubilatka odebrała dyplom osobiście.

Po oficjalnej części spotkania nadszedł czas na życzenia i rozmowy przy stole, na którym znalazły się przygotowane na różne sposoby jajka oraz sałatki kanapki i coś słodkiego.

Wszystkim, którzy pomogli przy organizacji spotkania dziękujemy!

Zdjęcie:

Barbara Mitkowska_Kowalska odbiera Dyplom i upominek w postaci książki „Poezja Rainera Marii Rilkego w Tłumaczeniu Witolda Hulewicza z rąk  Hanny Budzisz, Wiceprezes Zarządu OW i Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP, Zbigniewa Rytela.

Fot. Bogdan Krawczyk