Ruszmy się z fotela! Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP zachęca członków Oddziału do zakupu karty FitSport, która umożliwia korzystanie z obiektów sportowych i zajęć zorganizowanych w przystępnej cenie.

Jeżeli do programu przystąpi co najmniej 5 osób, to za 69 zł  właściciel karty będzie mógł w ciągu miesiąca wejść 8 razy do jednego z ponad dwóch tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych w całym kraju.

Program oferuje możliwość wzięcia udziału w 35 aktywnościach.  Nie tylko typowo sportowych, jak ćwiczenia na siłowni, bieganie, pływanie lub sztuki walki, ale także rehabilitacji, pobytu w grocie solnej  i zajęć zorganizowanych, w tym tańca i Jogi. 

W korzystaniu z karty można robić przerwy – np. jeśli wiemy, że w danym miesiącu nie będziemy mieli czasu na ćwiczenia, możemy jej w tym czasie nie aktywować, a do ćwiczeń wrócić w kolejnym miesiącu.

Do programu mogą dołączyć krewni i znajomi członków OW SDP.

Każdą osobę zainteresowaną przystąpieniem do programu, która ma opłaconą bieżącą składkę członkowską, prosimy o zgłoszenie – e-mail: o.warszawski@sdp.pl lub sdpwarszawa@sdpwarszawa.pl   Po uruchomieniu programu – jesienią tego roku – zakupu kart będzie można dokonać indywidualnie.

Listę obiektów dostępnych dzięki karcie FitSport można znaleźć na stronie: https://www.kartafitsport.pl/obiekty