Za nami intensywny i piękny wieczór. W Oddziale Warszawskim SDP 30 marca 2023 r. najpierw członkowie Klubu Historycznego wysłuchali wykładu Leszka Żebrowskiego na temat walki i prześladowań żołnierzy wyklętych.

Tego samego dnia odbyła się także uroczystość wręczenia wyróżnień najbardziej aktywnym członkom naszego oddziału. Prezes Zbigniew Rytel wraz z Zarządem Oddziału Warszawskiego SDP uhonorował w ten sposób:

Red. Hannę Budzisz za  „oddanie Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich oraz serce, które wkłada w prowadzenie Klubu Historycznego i organizację wydarzeń kulturalnych w Oddziale Warszawskim SDP”;

Red. Annę Malinowską-Wegner za „oddanie, wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz Seniorów skupionych
w Oddziale Warszawskim SDP oraz serce wkładane w prowadzenie Klubu Dyskusyjnego AKAPIT”;

Red. Lidię Oktabę-Ostatek za „oddanie Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich i zaangażowanie w pracę Oddziału Warszawskiego SDP, szczególnie w promocję naszej działalności”;

Red. Wiesława Łukę za „aktywność, oddanie i wieloletnią pracę z młodzieżą oraz promowanie Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wśród studentów dziennikarstwa”.

Po część oficjalnej zgromadzeni mogli już poczuć przedsmak Świąt Wielkiej Nocy, składając sobie życzenia, częstując się przekąskami, rozmawiając o nowych przedsięwzięciach i planach.

Dziękując wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tradycyjnego „jajeczka” życzę sobie i Państwu, żebyśmy w tej dobrej atmosferze spotykali się jeszcze wielokrotnie.

Foto: Red. Wiesław Łuka odbiera Dyplom w uznaniu zasług z rąk Red. Zbigniewa Rytela, Prezesa Oddziału Warszawskiego SDP

Dorota Bogucka